The Aesthetic Project MEETUP

Kaua organiseeritud kaunike ehk noorte ja andekate kuttide esimene meetup on meil seljataga. Ajaliselt nädal tagasi, kestvuselt oli see hommikust õhtuni välja event. Toimumiskohaks üks lemmikumaid jõusaale Eestis, HC Gym Sikupilli, mis oma olemuse ja õhustikuga oli nagu rusikas silmaauku.

Laias laastus oli üritus kaheosaline, millest mina sisustasin esimese ja teine oli massitreening. Ühe silmaga jälgiti oma harjutust ja teisega luurati, et ehk on mõnel entusiastil midagi veel ägedamat teoksil. Kuna mehed on mulle tuttavad ja ajavad õiget asja, siis läbirääkimisi sisuliselt ei toimunud, vaid pigem ajakava ja plaani paika panek. Minu etteasteks oli läbi käia kolm põhilisemat harjutust jõusaalis ehk siis jõutõmme, kükk ja rinnalt surumine. Baasharjutused.

Jõutõmbe poolelt läbi käidud kangi asetus peos, käte laius ja haare, jalgade laius ja nurk, ettevalmistus ja tõmme ise. Küki puhul oli ampluaa sarnane ehk siis randmest ja küünarliigesest varba otsteni välja, diafragmaalne press ehk  kehahoiu nüansid, mõlema harjutuse eripärad ja mõned anatoomilised iseärasused, millega ei tasu peaga vastu seina rammidaTsiteerides “klassikuid” siismaybe you’re born with it. Lõpuks rinnalt surumine, kus me surusime kangi…rinnalt.

Üsna pikale ja põhjalikule loengule järgnes ühistreening, kus hantlid lendasid, higi lahmas ja õhkkond oli äärmiselt anaboolne. Võiks öelda, et rasvade põlemist oli kõrvaga kuulda! Igal juhul juttu sai aetud paljude põnevate inimestega, kelle küsimustele loodetavasti vastust võlgu ei jäänud.

Minu poolt sügav kummardus kõigile asjaosalistele, sest see üritus oli tase omaette. Aitäh!

Kes lugeda ei soovi, siis vaata!

 

Trennis näeme,

Siim