Võistlused 2017 AD

Euroopa Meistrivõistlused 2017

Eile toimus 33. Eesti Karikavõistlus ja võib öelda, et valmistumine läks täiesti asjaette: oma kategooria sai edukalt taas võidetud (2016. tulemus samuti esimene koht) ja absoluutarvestuses Ott Kiivika järel teine koht ei ole ka kuidagi kehv tulemus.

 

Siit edasi on väljalend kolmapäeval Hispaaniasse, Euroopa fitnessi ja kulturismimekasse Santa Susannasse. Seal toimub Euroopa Meistrivõistlus, kus eelmine aasta saavutasin enda jaoks igati rahuldustpakkuva 7. koha. Kohale lendab selleks ajaks ligi 1500 sportlast ehk tegemist on ikkagi hiigel üritusega!

Eile lava taga ei tulnud mulle üllatusena, et paljud inimesed näevad sisuliselt esimest korda elus kummilinti. Mõnigi sportlane vaatas nõutult seda venivat lindikest oma peos ja üritas lahendada mõistatust, kuidas sellega nüüd soojendus ja treening välja näha võiks. Nii läkski, et ka VÕISTLUSPÄEVAL ja täiesti kogenud inimestele sai lava taga antud väärt nõu ja õpetatud mõni nipp.

Lisaks sellele esines lava taga mõnelgi mehel krampe, keegi väänas oma hüppeliiese, ühel oli selg jube kange jne ehk ka FÜSIOTERAPEUDINA sai kiirkorras juttu tehtud. Ilmselt kõige tipp oli näha ja kuulda Ott Kiivika enda rebestatud rätsepplihase kohta…kõik on ikkagi inimesed!

Laval olles kuulsin ka enda nime rahva seast ja kõva kaasaelamist, minu tänud kõigile ja igaühele eraldi ka veel! Lugupidamine!

Trennis näeme!

Siim